Cam Balkon Servisi

Ülkemizde yeni yapılan apartman dairelerin balkonlarında cam balkon sistemleri yaygınlaşmış durumdadır. Önü açık balkonların ise son zamanlarda kapatılması için talepler çoğalmaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri cam balkonların çok kullanışlı bir özelliğe sahip olmasıdır. Dekor özelliğinin yanında ısı kaybını engelleyen faydası nedeniyle 4 mevsim balkon keyfi yaşanmasına neden olmaktadır.

Cam Balkon Tamir Servisimizin imalatı olan cam balkon sistemlerinin en önemli özelliği ısı cam özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca cam kenarlarındaki özel fitiller, sızdırmaz özelliklere sahip olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Evlerin balkonlarında, işyerlerinde kış bahçelerinde, teraslarda ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılan bu çalışmalar, hesaplı ve estetik olması nedeniyle ilgi görmektedir.

İhtiyacınıza uygun cam balkon sistemi hakkında sizlere detaylı bilgi vermek için bizi arayınız. Türkiye'nin her yerinde çözüm ortaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

İmalatını, montajını ve tamiri yaptığımız balkon cam modellerini sizler için aşağıda sıraladık

Eşikli katlanır (katlanabilir) cam balkonEşiksiz Katlanır Cam BalkonEşikli sürme cam balkonEşiksiz sürme cam balkonPerdeli cam balkonIsıcamlı cam balkon