Sürgülü Cam Kapı

Günümüz modern inşaat anlayışında cam kapılar oldukça önem kazandığı görülmektedir. Cam kapılar bu değişim paralel olarak kendini yenilemekte ve çeşitlendirmektedir. Sürgülü cam kapılar en çok dükkan ve mağazalarda tercih edilmekle birlikte evlerde bir odayı veya ofisi bölmek, ikiye ayırmak istenildiğinde, bir iç mekan bahçesi oluşturmak istenildiğinde sürgülü kapılar en uygun çözümdür. Sürgülü kapıların kasası amaca uygun olarak pvc pencereli olabileceği gibi ahşap pencereli de olabilir. Günümüzde az tercih edilse de alüminyum çerçeveli bir sürgülü kapı da bulabilirsiniz.

Asıl olan sürgülü kapının camlarıdır. Çünkü bu alanda o kadar seçenek var ki tercihlerinizde zorlanabilirsiniz. Buzlu cam, renkli cam olabileceği gibi, sürgülü cam kapının üzerine farklı yöntemlerle işleme ve resimler de yaptırmak mümkün. Bazı müşterilerimiz cam kullanmak yerine fiberglas, plastik sürgülü kapılar sipariş verdikleri olmuştur. Bunun nedeni ekonomik olmaktan ziyade bir ihtiyaçtan kaynakladığı görülmüştür. Sürgülü kapılar özellikle dar mekanlar için idealdir. Açılır kapanır kapılara göre yer tasarrufu sağlar.

Sürgülü kapılarda çok fazla alternatif var olmasının yanında kim yaptıracağınız da önemlidir. Sürgülü kapıyı yaptıracağınıza karar verdiğinizde yılların deneyimli cam kapı ustasına ihtiyacınız olacaktır. Kapıyı yaptıracağınız işin uzmanı ustalarımız evinize gelip, kapının yapılacağı yerin ölçülerini alarak siz en uygun kapı modelini sunacaktır.

Sürgülü cam kapı ihtiyaçlarınızda ve arızalarında teknik ekibimiz sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. İstanbulun her semtine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Cam kapı ustaları sizden telefon beklemektedir.

Firmamız sürgülü cam kapı arızalarında garantili parça ile tamir hizmeti vermektedir.

Tags