Cam Balkon Servisi

Ülkemizde yeni yapılan apartman dairelerin balkonlarında cam balkon sistemleri yaygınlaşmış durumdadır. Önü açık balkonların ise son zamanlarda kapatılması için talepler çoğalmaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri cam balkonların çok kullanışlı bir özelliğe sahip olmasıdır. Dekor özelliğinin yanında ısı kaybını engelleyen faydası nedeniyle 4 mevsim balkon keyfi yaşanmasına neden olmaktadır.

Cam Balkon Tamir Servisimizin imalatı olan cam balkon sistemlerinin en önemli özelliği ısı cam özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca cam kenarlarındaki özel fitiller, sızdırmaz özelliklere sahip olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Evlerin balkonlarında, işyerlerinde kış bahçelerinde, teraslarda ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılan bu çalışmalar, hesaplı ve estetik olması nedeniyle ilgi görmektedir.

İhtiyacınıza uygun cam balkon sistemi hakkında sizlere detaylı bilgi vermek için bizi arayınız. Türkiye'nin her yerinde çözüm ortaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

İmalatını, montajını ve tamiri yaptığımız balkon cam modellerini sizler için aşağıda sıraladık

 • Eşikli katlanır (katlanabilir) cam balkon
 • Eşiksiz Katlanır Cam Balkon
 • Eşikli sürme cam balkon
 • Eşiksiz sürme cam balkon
 • Perdeli cam balkon
 • Isıcamlı cam balkon
 • Cam Balkon Tamiri

  Cam Balkon Tamiri

  Günümüzde cam balkonların en çok tercih edilen sistem olduğu bir gerçektir. Katlanır cam kapama sistemi, estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanısıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Katlanır camlama sisteminde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boyadır. 


  Estetik ve fonksiyonel bir balkon yapmanın en önde gelen şartı mekana uygun kapama sistemleridir.Özellikle mekanların keyif için kullanılan bölümü olan balkonlar, ortam şartlarının ihtiyaca uygun nitelik kazanmasında çok önemli bir unsurdur. Katlanır camlar, normal camların aksine, tempered cam olup, kırılma riski minimumdur. 

  Cam Balkon Tamir Hizmetlerimiz
  -Her türlü Cam Balkon tamiri
  -Katlanır Cam Balkon Tamiri
  -Cam Balkon Kilit Değişimi
  -Cam Balkon Rulman Değişimi
  -Cam Balkon Kırılmış ve Sararmış Fitillerin Değişimi
  -Cam Balkon mekanizmalarının ayarlarlanması ve yağlanması

   

  * Ofis Bölme Uygulamaları

  * Cam Kapı Motoru

  * Cam Kapı Mentese Tamiri

  * Cam Kapı Tamiri

  * Otomatik Kapı Tamiri

  * Cam Kapı Fitili

  * Cam Balkon Tamiri

  * Fotoselli Kapı Tamiri

  * Cam Kapı Kilit